יום רביעי , 21 אוקטובר 2020
הגיע זה הרגע
You are here: Home » אוכל בריא » אוכל בריא לילדים » מוצרים ללא גלוטן שילדים אוהבים

מוצרים ללא גלוטן שילדים אוהבים

אם אתם הורים לילדים הסובלים מרגישות לגלוטן אתם מבינים שמדובר בהתמודדות יום יומית. בעוד שאר הילדים בגנים ובבתי הספר נהנים מעוגיות, קרמבו ושורה ארוכה של תפנוקים ומטעמים, בעוד הילד שלכם נאלץ להסתפק באוכל שהוא הביא במיוחד מהבית. בימינו ישנן מאפיות שונות המציעות מגוון רחב של מטעמים גם לחולי הצליאק.

מוצרים ללא גלוטן

עכשיו גם הילדים שלכם יכולים ליהנות מהלחמנייה

מוצרים ללא גלוטן שילדים אוהבים ניתן למצוא בקלות ברשתות מזון המציעות מאכלים איכותיים וערבים לחך. אלה רק כמה מבין המוצרים השונים שלהם הילדים לא יסרבו:

  • לחמניות המבורגר – כבר לא צריך ללכת למסעדה כדי לאכול המבורגר. ניתן לרכוש לחמניית המבורגר ללא גלוטן, להוציא את הסטייק הקפוא מהמקפיא וליהנות מהמבורגר טעים לתפארת.
  • עוגות שונות במגוון טעמים – שיש, שוקולד או עוגת תפוז – אלה עוגות שהילדים לא יסרבו להן.
  • ויש גם עוגות לשומרי משקל – אם ילדכם מקפיד גם שלא לאכול סוכר, הוא יוכל לנגוס בעוגת שוקולד טעימה ללא תוספת סוכר.
  • הפיצה בדרך – עם פיצה מרגריטה ללא גלוטן, הילד שלכם כבר לא צריך לשבת עם כל החברים במאפייה ולדעת שהוא לא יוכל לנגוס בפיצה הטעימה, כי כעת יש לו פיצה טעימה משלו איכותית ומשובחת לא פחות מהפיצה ה"רגילה".
  • בורקסים – היום ניתן להשיג מגוון רחב של מוצרים מבצק עלים ללא גלוטן, וביניהם המוצרים האהובים על כולם: בורקס תפוחי אדמה ובורקס גבינה.

ילד אסור, ילד מותר

אף על פי שהיום יכולים הילדים הסובלים מרגישות לגלוטן לאכול מגוון רחב של מוצרי מזון איכותיים, הרי שעדיין יש מוצרים שמהם עדיך להימנע. לדוגמה, דגנים מסוגים שונים כמו דגני בוקר, בורגול, קוסקוס, עוגות, שקדי מרק, קרקרים, קרוטונים ועוד. כמו כן, על הילדים להימנע ממאכלים שהם אוהבים במיוחד כמו נקניקיות או חטיפים וממתקים הכוללים קמח כמו שוקולד, פירות יבשים או גלידה. ועדיין, היום קיימים מוצרים איכותיים ללא גלוטן שמיועדים גם לילדים. כך שגם אם הילד שלכם אינו נהנה במיוחד מהמצב, דאגו להזכיר לו את תופעות הלוואי של הצליאק שהוא עלול לחוות וצ'פרו אותו במאפה מיוחד ללא גלוטן.

Comments are closed.