יום שבת , 23 מרץ 2019
הגיע זה הרגע
You are here: Home » אוכל בריא » התגלית של אוהבי הברביקיו: גריל גז

התגלית של אוהבי הברביקיו: גריל גז

כל ישראלי ממוצע מצא את עצמו במנגל "על האש" עשרות פעמים, ומכיר את החוויה היטב. הריחות, הטעמים, האווירה, וכמובן, העשן החריף ששורף את העיניים ונדבק לבגדים. גריל גז הוא פיתרון הפלא לחובבי המנגל שלא מעוניינים לעבוד קשה במיוחד, ומחבבים את הקלות, הפשטות, היעילות והנוחות שבגריל איכותי.

גז, שלא כמו פחם, נשרף בצורה יעילה שקשה לתאר, ולכן בזבוז החומר הוא מזערי עד בלתי קיים, בייחוד כאשר עובדים עם גריל איכותי על גז. לא רק חיסכון באנרגיה, גם חיסכון בכסף, וכמובן בכל הבלגאן שמגיע עם גחלים. פשוט התחברו לבלון הגז, הפעילו, ותתחילו ליהנות.

יתרונותיו של גריל הגז

גריל גז מסוג זה מאפשר וויסות פשוט ומדויק של עוצמת האש, ומאפשר להכין בכל שלב של הבערה את מה שאתם רוצים לשים על האש. לא עוד המתנה וציפייה, לא עוד שריפה של חלק מהבשר ולפעמים החלק הטוב ביותר – ווסתו את כמות ועצמת האש לפי הצורך בהתאם לסוג הבשר שאתם צולים, ותיהנו מכל ביס בלי להתפשר על הטעם.

לא רק וויסות של עוצמת הגז, אלא שבגריל מתקדם הפועל על גז ניתן לווסת את פיזור החום בכדי לאפשר צלייה אפקטיבית בכל הגריל, ולתכנן את הארוחה והצלייה במדויק.

הגריל קל לניקוי ופשוט לאחסנה, בעוד שגריל פחמים ממוצע הופך לרוב לבלתי יעיל עד כדי זריקה לפח לאחר שימוש או שניים, ואפילו את הגרילים המתקדמים לשריפת פחמים עדיין צריך לנקות בקושי רב ומאמץ מתמיד, הרי ששמירה על מצבו של גריל הגז שלכם פשוטה ואפקטיבית, חסכונית בזמן ונוחה למדי.

מה לבדוק לפני שקונים?

ההיצע הרב של עמדות הגריל על-בסיס גז מעיד על הביקוש הרב שיש למוצר זה בקרב חובבי ה"על-האש", וריבוי בחירות זה יכול להיות ברכה או קללה – תלוי בידע שלכם בתחום.

לפני שאתם יוצאים לבחור את הגריל שלכם, חשוב לדעת מהם הקריטריונים החשובים לבדיקה בכדי לבחור את הגריל הנכון לכם. מבער אחד או יותר (עד חמישה), בהתאם לגודל שאתם מחפשים, ותמיד מוטב לבחור במבערים מנירוסטה.

בדקו האם המבערים פזורים באופן שווה על הגריל, והאם הגריל עשוי מאלומיניום, כדי שיחזיק שנים רבות, וכמו כן וודאו כי רשת הצלייה עשויה מנירוסטה לעמידות רבה. הגיעו עם מידות מדויקות כדי לבחור את גודל גריל הגז המדויק לשטח שלכם.

Comments are closed.