יום שלישי , 17 ספטמבר 2019
הגיע זה הרגע
You are here: Home » אוכל בריא » ספורט, עישון ותזונה לפני ניתוח הרמת חזה

ספורט, עישון ותזונה לפני ניתוח הרמת חזה

לפני ניתוח של הרמת חזה יש מספר דברים שצריך לעשות על מנת להבטיח שהכול יתבצע בהצלחה ולא יקרו דברים לא צפויים שיפתיעו אתכן. בכדי שיהיה לכן ברור מה לעשות מבחינת ספורט, עישון ותזונה לפני הניתוח, כך שתהיו מוכנות לחלוטין ותוכלו להיות בראש שקט מצדכן.

חשוב להפסיק עם עישון חודש לפני הניתוח, ואף מוקדם יותר. לא רק שזה יעזור לגוף ליותר נקי יותר, אלא שגם תרגישו יותר טוב במהלך הניתוח ולאחריו. זמן קצר לפני הניתוח צריך להימנע משתייה של אלכוהול ולצד זאת גם תוכלו לצרוך אקמול בלבד.

אסור לחלוטין לצרוך לפני הניתוח תרופות שיכולות להשפיע על מערכת קרישת הדם. כל תרופה שאתם צורכים חייבת בדיווח לרופא המנתח טרם האופרציה. מבחינה תזונתית, יהיה כדאי לכם להקפיד על תזונה בריאה ולהימנע ממזונות מטוגנים עם שומן לא בריא. זה רק יטיב עמכן במהלך תקופת ההתאוששות.

עוברים את הניתוח אצל רופא מומחה

בכדי שתוכלו להיות שלמות עם הפרוצדורה כולה ולא תצטרכו לחשוש שמא התוצאות האסתטיות לא יהיו לשביעות רצונכן, זה יהיה קריטי לבחור ברופא שאתם בוטחות בו במאת האחוזים ולא צריכות לחשוש לגבי טיב הניתוח. לפיכך יהיה כדאי לכם לחפש אחר רופאים באזור שלכן ולהבין בעצם מיהו האחד שעשוי להעניק לכן את השירות הטוב ביותר.

אם תשכילו לבחור ברופא מנתח מנוסה שיודע להתנהל היטב מול המטופלים שלו, אז הוא כבר יוכל להעניק לכן את כל הטיפים שאתן רק צריכות בכדי להיות בראש שקט לקראת הטיפול, וזאת בכל המובנים. זה ללא ספק משהו שיוכל להרגיע אתכן.

התוצאות של הרמת חזה לפני אחרי שאתן מוצאות ברשת יהיו תלויות במידה רבה במיומנות של המנתח, מורכבות הניתוח ומשתנים נוספים. לפיכך צריך לקחת הכול בערבון מוגבל ולשקול כל צעד שאתן בוחרות לעשות.

הרמת חזה להעלאת הביטחון העצמי

אינכן מרגישות בנוח עם החזה שלכן וחשוב לכן לעבור את הפרוצדורה האסתטית הזו? אם אתן באמת מאמינות כי ביכולת של הניתוח לשנות לחלוטין את הדרך שבה אתן מרגישות עם המראה החיצוני שלכן, אז זה בוודאי לא משהו שיהיה כדאי לכן לשקול לוותר עליו.

אתן מוזמנות להתחיל בחיפושים אחר תוצאות של הרמת חזה לפני אחרי ולהתרשם מהמומחים השונים בתחום עד שתוכלו להחליט בוודאות במי אתן מעדיפות לבחור בדיוק. זה כל מה שאתן צריכות לעשות בכדי לקבל החלטה נכונה בנושא.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>