יום שני , 19 אפריל 2021
הגיע זה הרגע
You are here: Home » דיאטה לילדים » דיאטה מהירה מאוד לנוער – לא בכל מחיר

דיאטה מהירה מאוד לנוער – לא בכל מחיר

דיאטה מהירה מאוד לנוער היא לא משהו שמומלץ לעשות על ידי שום רופא, תזונאי או דיאטנית, אך לעיתים, מכורח המציאות היא דרושה וזאת במקרים שונים כמו: אירוע משפחתי גדול וחשוב, כהכנה לפני תהליך כירורגי שמצריך ירידה מהירה במשקל, השתתפות בהצגה או כשמשתתפים בספורט אתגרי המחייב להיות במשקל מסוים בהתאם לענף הספורט, אזי הדבר היחיד שיצליח בזמן קצר להגיע למטרה היא דיאטה מאד מהירה לנוער.

מעקב צמוד במהלך דיאטה מהירה מאוד לנוער

כאשר צו השעה מצריך לעשות דיאטה מהירה מאד לנוער בגלל הסיבות שהוזכרו לעיל ואולי קיימות גם אחרות נוספות, חשוב שהתהליך יהיה בשילוב עם דיאטנית או יועץ תזונה מטעם קופת החולים או קבלת שירותים באופן פרטי. כל דיאטה דרסטית במיוחד בבני נוער עלולה לפגום בתהליכי גדילה והתפתחות חשובים ואסור לקחת סיכונים. ברגע שהכל מתבצע תחת השגחה הסיכויים שיקרה משהו לא טוב קטנים. להלן כמה דרכים שונות לביצוע דיאטות מהירות מאוד לנוער :

  1. הוצאת כל דברי המתיקה, הפחמימות והשומנים מהבית והכנת מנות אוכל על פי תפריט של עד 1800 קלוריות ביום.
  2. הורדת צריכת הפחמימות, הרשמה לחדר כושר וקבלת תפריט מותאם לנוער בהתאם להוצאת האנרגיה.
  3. הרשמה לחוג ספורטיבי כלשהו כדוגמת ספינינג, פילאטיס, קיקבוקסינג לצד תפריט דל שומנים ופחמימות מאוזן ומותאם לגיל הילד.

כאמור, דיאטה מהירה היא לתקופה מאד קצרה ובפיקוח צמוד של יועץ תזונה או דיאטנית ואין להמשיך בה מעבר לזמן המקובל אחרת היא עלולה להזיק יותר מאשר להועיל.

דיאטה מהירה מאוד לנוער לזמן מוגבל בלבד

הצלחה באתגר דיאטה מהירה מאוד לנוער תהיה בזכות הצבת יעדים הגיוניים לירידה במשקל לצד פעילות גופנית החל משלושים דקות ביום תוך כדי הגברת הקצב לשעה שלמה. שילוב של הוצאת אנרגיה עם הכנסת כמות פחותה של קלוריות לגוף תבטיח תוצאות מהירות מאד בדיאטה לנוער ובעיקר כשמדובר בגיל ההתבגרות חשוב מאד לשים לב שהתנהגות נורמאלית, איננה משתנה לקיצונית פתאום ושהיא נעשית בבקרה מלאה באחריות אותו נער או נערה.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>