יום שישי , 22 פברואר 2019
הגיע זה הרגע
You are here: Home » כללי » אריזות מקוריות לעיצוב קינוחים

אריזות מקוריות לעיצוב קינוחים

אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו, זאת אמירה חינוכית חשובה, אך המציאות מראה שאנשים בהחלט מסתכלים על הקנקן, על העטיפה והרבה מאוד פעמים שופטים איכות של מוצר מכל סוג על פי צורת ההגשה שלו והאריזה שלו. מסעדות רבות וכן חברות קייטרינג הרוצות להגיש קינוחים חייבות להתחשב בנושא ההגשה והאריזה, שכן האריזה משפיעה מאוד על הרושם שנוצר ברגע ההגשה.

מדוע חשוב להשקיע באריזות?

ישנם הרבה מאוד קינוחים מושקעים ובעלי מראה יוקרתי, אך צורת האריזה שלהם היא אריזת קרטון אטומה אשר פוגעת ללא ספק ברושם שהקינוח יוצר. במקום שמקבלי הקינוח יראו איזה מרשים הקינוח וירגישו כבר על ההתחלה שהקינוח חשוב ,הם לא רואים את העיצוב המרשים של הקינוח ומפסידים חלק ניכר מההקדמה ההכרחית לתחושת הטעם והעצמתו.

אריזות קינוחים לאירועים עסקיים

עומדים לערוך אירוע מרשים עבור לקוחות או עבור האורחים שלכם? מעוניינים להפיק אירוע מכירות שיגרום ללקוחות המתעניינים שלכם לראות בכם מותג מנצח? כדאי לכם מאוד להשקיע בעיצוב אריזות קינוחים לאירועים עסקיים שירשימו ויעצימו את ההרגשה של האורחים כאשר הם מקבלים את הקינוחים.

חברות קייטרינג

חברות מזון רבות מגישות מנות מתוקות וקינוחים לאירועים. אולם אחת הבעיות המשמעותיות היא שהם מעוניינים לשלוח את הקינוחים למקומות אחרים והאריזה הרבה מאוד פעמים פוגעת במראה של הקינוח שכן הקינוח יכול להינזק במהלך המעבר של הקינוח למקום אחר. אריזות מקוריות לעיצוב קינוחים ידאגו שהמנה המוגשת, בין אם זה עוגה ובין אם זה מנה אחרת תשמר בצורתה המקורית ללא כל נזק בדרך.

עיצוב מקורי ומדליק שיעשה שינוי בהגשה ביום הולדת

יש לכם עוגת יום הולדת להגיש באירוע הקרוב? למה לשלוח את זה בקופסה מקרטון אטום ללא כל צורה או יופי שימשוך את הלב של הסועדים? היום ניתן למצוא עיצוב מקורי ומדליק של הקינוחים בצורה של חיות, כוכבי הילדים, דמויות אנימציה, מכוניות, ארמונות ועוד.

גם באירוע כמו בת מצווה הקינוחים יכולים להיות ממותגים עם הדמות של בת המצווה או בר המצווה, כך שהן יציגו את התמונה של הנערה המתבגרת החמודה.

מתקדמים לאריזות מקוריות!

המאמר נכתב בחסות עדן מן: http://www.eden-mn.co.il/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>