יום שישי , 22 פברואר 2019
הגיע זה הרגע
You are here: Home » כללי » מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים קייטרינג חלבי לאירוע?

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים קייטרינג חלבי לאירוע?

מתכננים אירוע בקרוב? רוצים לבחור דווקא קייטרינג חלבי ולבחור באירוע בסגנון שונה ממה שכולם מכירים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון!

אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים בקייטרינג המתאים ביותר לאירוע שלכם, ורוצים להיות בטוחים כי האירוע יהיה ברמה גבוהה, החוויה הקולינרית תהיה עצמתית ותוכלו להעניק לאורחים באירוע חוויות טובות ובלתי נשכחות, קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

המלצות מאנשים שאתם מכירים

אם אתם מכירים אנשים אשר חגגו אירוע לאחרונה והשתמשו בשירות של קייטרינג חלבי, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא פשוט לבקש המלצה מאותם אנשים ולקבל מהם חוות דעת על הקייטרינג אשר סיפק עבורם אוכל חלבי באירוע שלהם. שימו לב, אל תסתמכו על המלצה אחת בלבד, נסו למצוא כמה שיותר המלצות וחוות דעת מכל מי שאתם מכירים, ותנו עדיפות בסופו של דבר לקייטרינג המומלץ ביותר מבין כולם.

זמינות של הקייטרינג

במיוחד אם מדובר בקייטרינג מפורסם ומבוקש מאוד, לא בטוח שהוא יהיה פנוי בכל תאריך שתרצו, במיוחד אם מדובר בתאריך קרוב. לכן, לפני שאתם בוחרים קייטרינג, ולא משנה איזה, חייגו ובדקו האם התאריך של האירוע שלכם פנוי. אם לא תעשו זאת, אתם עלולים להשקיע זמן רב בבדיקה של קייטרינג מסוים והשוואה בינו לבין אחרים ובסופו של דבר לגלות כי הוא בכלל לא זמין בתאריך הרצוי.

השוואת מחירים נכונה

רבים אשר מבצעים השוואת מחירים חושבים כי הדבר החכם והנכון ביותר הוא לבחור במחיר הזול ביותר שהם מוצאים, כאשר בפועל זה כלל לא נכון. אם אתם רוצים לבצע השוואת מחירים נכונה וחכמה עליכם לא רק למצוא את המחיר הזול ביותר, אלא להבין מה מוצע לכם תמורת אותו מחיר.

ייתכן כי תבצעו השוואה בין שתי חברות קייטרינג אשר כל אחת מציעה לכם תפריט שונה לגמרי, איכות מרכיבים שונה ועוד, מה שבוודאי ייצור פער במחירים, אך במידה ותבחרו מיד במחיר הזול ביותר תוכלו לגלות מאוחר יותר כי המחיר הזול משמעותו תפריט מצומצם מאוד, חומרי גלם זולים ועוד.

 

Comments are closed.