יום רביעי , 17 יולי 2019
הגיע זה הרגע
You are here: Home » קייטרינג גורמה » קייטרינג לאירוע – איך נבחר נכון?

קייטרינג לאירוע – איך נבחר נכון?

קייטרינג מטרתו לשמח את האורחים שלך, בכל אירוע שאתה מבקש לחגוג – אם מדובר בישיבת ענק של החברה או יום עיון של המפעל, ואם מדובר בחתונה או בר מצווה, שאליו הזמנת את מיטב קרובייך ומשפחתך האהובה. לכולם מגיע ליהנות ממבחר עשיר של מנות, מסגנונות שונים, ובטעמים ייחודיים, כאלה שלא ניתן להשיג בבית, בסתם יום רגיל של בישולים לארוחת ערב. מדובר בחגיגה וככזו היא מעוררת חושים ועשויה להרים את האירוע לרמה אחרת, או להוריד, במידה ומשהו אינו כשורה…

כיצד לבחור קייטרינג מתאים לאירוע?

חשוב לדייק את הקווים של האירוע אותו אתם מארגנים – דייקו את רשימת האורחים, כמות המזומנים או המשתתפים ושימו לב לנטיות מיוחדות או תפריטים מיוחדים כך למשל חשוב לוודא שישנן מנות צמחוניות וטבעוניות כמובן, אך אין זה אומר שאנו מזניחים את אוכלי הבשר – חשוב להשקיע בכל מנה, ולבחור אותה בקפידה. את הכשרות, כמובן שחשוב לוודא מבעוד מועד, אם היא חשובה לנו, או לאחד מהאורחים שלנו.

חשיבות הבישול, ההכנה של האוכל, הטריות והאיכות של המצרכים הם גורמים מהותיים בעבור קייטרינג טוב. ודאו שאתם אוהבים את המנות, ועם כל זאת, ודאו שהטעמים אינם נמהלים בין שפע המנות שאתם בוחרים כך למשל שהאורז ההודי נעלם תחת הקציצות העיראקיות ברוטב אדום חריף. חשוב לשלב את הטעמים וליצור הרמוניה באירוע שלכם, ממש כמו באווירה במקום עצמו. אוכל טעים הוא כל ההבדל בין אירוע טוב לאירוע טוב יותר. כוסית משקה תמיד יכולה להעפיל על כל מנה אקזוטית שניצור, אך האם אנו רוצים בכך? או שבשלמות חפצה נפשנו?

האוכל, העיצוב והאווירה

מרכיב האוכל הוא כמובן ממש חשוב וקריטי בעת בחירת שירותי קייטרינג לאירוע שלכם כמובן אך זה ודאי לא הדבר היחיד שתצטרכו לדאוג לו. כך למשל  באירוע קטן, אתם מבקשים ליצור אווירה, מדובר באירוע שנחגג בין כתלי הבית, בעסק, או בגינה. חשוב למצוא את האלמנטים הפשוטים ביותר שהופכים את האירוע לחגיגה צנועה, אך עם זאת, מלאה בשמחה.

העיצוב משחק תפקיד מרכזי באירוע, ובין צבע המפיות למניין המזלגות ליד כל צלחת, יש לשים לב שהרקע וכל האווירה מסביב תואמת כך למשל שירות המלצרים או השף, חייב להיות נעים ואינטימי וכן הדיוק שבהגשת המנות, רצוי שיתאים ללוח הזמנים אותו קבעתם מראש עם הקייטרינג. ועם כל זאת, חשוב לשמור על אווירה טובה וזורמת, ולכן, חשוב שהחיוך יהיה עליכם כל העת, משלבי ההכנות ובחירת הקייטרינג ועד לשלב האירוע עצמו עד לסיומו.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>