יום שלישי , 17 ספטמבר 2019
הגיע זה הרגע
You are here: Home » קייטרינג גורמה » קייטרינג לברית בבית הכנסת – כך תבנו תפריט

קייטרינג לברית בבית הכנסת – כך תבנו תפריט

נולד לכם בן? לאיחולי ה"מזל טוב" השגרתיים מצטרף גם האיחול "שתזכו להכניסו בבריתו של אברהם אבינו בעיתו ובזמנו". אחד האירועים החשובים ביותר כאשר נולד ילד יהודי הוא עריכת ברית מילה שהיא מהווה אות וסמל לעובדת היותו יהודי.

ברית מילה היא אירוע לכל דבר, הוא מתקיים באולם אירועים, מוזמנים אורחים – בני משפחה וחברים וכמובן שיש לדאוג גם לדוכני מזון בעת קבלת האורחים שזהו שירות שמקובל לקחת מחברת הקייטרינג שתבשל את סעודת המצווה.

> בדקו מחיר קייטרינג חלבי לאירוע המתקרב

אולם או בית כנסת

ניתן לערוך ברית מילה באולם אירועים כמו כל אירוע אחר, אך יש אנשים שנוהגים לערוך ברית מילה בבית הכנסת וזאת מכיוון שמדובר באירוע קדוש ומתאים שיתקיים במקום קדוש כמו בית כנסת.

אולם אירועים יכול להתאים יותר כאשר מדובר באירוע רב משתתפים, הוא יספק בדרך כלל גם שירותי קייטרינג ומלצרות שנכללים בתשלום הכולל וכמובן שירותי ניקיון לאחר האירוע. לעומת זאת, אירוע ברית שמתקיים בבית הכנסת, דורש יותר היערכות מצד המשפחה. יש להזמין שירותי קייטרינג באופן פרטי, לדאוג לכלים ולמלצרים וכמובן לא לשכוח לנקות ולסדר אחרי האירוע.

תפריט לברית מילה בבית הכנסת

שירותי הקייטרינג השונים מציעים מגוון תפריטים בהתאמה לכל סוגי האירועים ולמקומות בהם הם מתקיימים. לכל תפריט מחיר שונה ואם מעוניינים בתוספת של כלים, מפות, מלצרים וכדומה, זה יהיה לרוב בתוספת תשלום.

לפני שמזמינים שירותי חברת קייטרינג לברית וכמובן לפני שבוחרים תפריט, חשוב להבין היכן יתקיים האירוע, כמה אורחים הוזמנו ולבחור תפריט שמותאם למקום ולאורחים. בברית מילה יהיו בדרך כלל גם הרבה ילדים, לכן כדאי להזמין גם מנות ילדים כדי שגם הם יצאו שבעים ומרוצים מהאירוע.

כאשר מקיימים אירוע ברית מילה בבית כנסת מומלץ להזמין מגשי אירוח שאינם משאירים לכלוך רב. כמובן שיש לסכם עם הקייטרינג מראש על תפריט והם יביאו את האוכל במגשים ארוזים עד למקום האירוע.

האוכל הוא אחד מהדברים החשובים באירוע ולכן חשוב לבחור בשירותי קייטרינג שמקפיד להשתמש בחומרי גלם איכותיים ומציע תפריט מגוון המכיל מנות טעימות וצבעוניות, החל מהמנות הראשונות ועד לקינוחים ומגשי האירוח והפירות. כמו כן, יש לבחור בקייטרינג שמציע הכנת מנות צמחוניות וכמובן שמקפיד להכין את האוכל סמוך לאירוע על מנת שהוא יהיה טרי וטעים.

Comments are closed.