יום שישי , 26 פברואר 2021
הגיע זה הרגע
You are here: Home » קייטרינג גורמה » איך תדעו להתאים את מגשי האירוח לאירוע

איך תדעו להתאים את מגשי האירוח לאירוע

מגשי אירוח מהווים בשנים האחרונות אפשרות דומיננטית ונבחרת בקרב עורכי אירועים מכל הסוגים. הם מוגשים הן באירועים משפחתיים והן באירועים עסקיים. הם מככבים באסיפות צוות ואף באירועי יום הולדת. כמעט ואין אירוע אשר בו לא יתקבלו מגשי האירוח בצורה טובה ונלהבת. כי מגשי האירוח יש בהם משהו מאוד מושך ומרשים מצד אחד, ומצד שני הם גם טעימים מאוד ומתאימים לכל אחד. אנחנו מוצאים כי כולם למעשה מתלהבים ממגשי האירוח וכל אחד מוצא על פי רוב מנה שעונה על הטעמים שלו.

אך השאלה המרכזית שעולה בדרך כלל היא מה יכללו אותם מגשי אירוח? מה יניחו בתוכם ומה יגישו לאורחים על מנת שהם יהיו מרוצים.

מגשי אירוח לטעמם של האורחים

הדבר הראשון אליו יש לשים לב זהו הטעם האישי של האורחים. על זה צריך לשים לב ועל זה צריך לחשוב בראש ובראשונה. האורחים אמורים להיות מרוצים מהאוכל. על כן יש לבדוק מי ומי במשתתפים ומי אמור ליהנות מהאוכל. ברור כי לא דומה תקרובת לילדים לתקרובת המוגשת למבוגרים. כך גם אי אפשר להגיש את אותו סוג של אוכל בעונת הקיץ כפי שמגישים בעונת החורף. בכל תקופה ובכל זמן יש את הסגנון שלו וכך גם לכל גיל ולכל מעמד יש את הטעמים שלו.
בקרו באתר של קאנאפס ותכננו את האירוע הבא שלכם: https://www.canapes.co.il.

בשרי חלבי או צמחוני

מבין כל האפשרויות יש כמובן את הבחירה בין המטבחים החלביים לאלו הבשריים כאשר יש גם את מקום הביניים הרחב שהוא המטבח הצמחוני. בכל אחד מהמטבחים הללו אפשר להפיק מנות פינגר פוד מרשימות בסטייל גבוה וטעים גם יחד. ברור כי את סוג המנות יש לבחור בהתחשב בסגנון האירוע וכן בהתאם לקהל היעד עבורו מזמינים את הקייטרינג.

Comments are closed.